Strona główna » Wizytówki – Wrocław

Wizytówki – Wrocław

Oferujemy druk wizytówek takimi technikami jak: druk cyfrowy, offsetowy sitodruk a tak że termodruk (druk wypukły).
Walory estetyczne wizytówek podnosimy stosując technologię tłoczenia. Możliwe jest również foliowanie i lakierowanie wizytówek wykonywanych metodą offsetową. Odbiór wizytóqwek mostnieje możliwość wysyłki kurierem.

Druk wizytówek cyfrowych

Druk wizytówek już od 50 szt. Technika w druku cyfrowym idealna dla małych nakładów z zachowaniem wysokiej jakości.

Wizytówki - Wrocław

Wizytówki offsetowe

Druk w technice offsetowej stosujemy najczęściej przy druku dużych nakładów wizytówek – od 1000 szt. danego wzoru wzwyż, gdyż wtedy koszt jednostkowy wizytówki jest konkurencyjny w stosunku do pozostałych metod druku. Poza nakładem na cenę ma wpływ ilość zastosowanych kolorów. Wizytówki wydrukowane dwustronnie metodą offsetową w pełnym kolorze dają największe możliwości prezentacji firmy dzięki najbardziej precyzyjnemu odwzorowaniu kolorów i grafiki w tym również zdjęć.
Trwałość wizytówek podnosi zastosowany sztywny karton i foliowanie folią błyszczącą lub bardziej elegancką folią matową.
Druk offsetowy wizytówek już od 100 szt.
PANTONE i CMYK.

Sitodruk

Metodą sitodruku wykonujemy głównie wizytówki na nietypowych podłożach z użyciem nietypowych kolorów (złoty, srebrny, barwy fluoroscencyjne lub metaliczne). Dzięki tej technologi można uzyskać wizytówki wyjątkowe, oryginalne lub charakterystyczne dla branży, którą mają reprezentować. Ta metoda świetnie sprawdza się dla druku przy ograniczonej liczbie kolorów.

Druk wizytówek z uszlachetnieniem

Lakier wybiórczy UV

Druk wypukły

Wizytówki tego typu charakteryzują się widocznym, wypukłym drukiem, wyczuwalnym szczególnie w dotyku. Taki efekt końcowy uważany jest za prestiżowy i elegancki, chociaż bardzo pracochłonny, co ma wpływ na koszty produkcji.

Druk + tłoczenie

Tłoczenie można zastosować na wizytówkach wydrukowanych metodą offsetową. Dodatkowe akcenty w postaci wytłoczonego logotypu lub innych elementów graficznych dodają wizytówce niepowtarzalnego, ekskluzywnego charakteru. Stosuje się tłoczenie suche polegające na wyciskaniu, przygotowanymi w tym celu pieczęciami, uwypukleń na kartoniku lub tłoczenie kolorowymi foliami.

Projekty dostarczane do druku muszą być zgodne z podstawowymi wymogami przygotowania do druku, jeśli chcą Państwo samodzielnie przygotować projekt, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi wytycznymi w dziale Przygotowanie plików do druku. Jeśli plik będzie niezgodny z wytycznymi i wymagać ingerencji graficznych to w niektórych przypadkach może zostać doliczona opłata lub nie zostać przyjęty do druku.


Wizytówki druk