Przejdź do treści
Strona główna » Wizytówki

Wizytówki

Drukujemy wizytówki w wielu technikach, oferujemy druk wizytówek z możliwością odbioru osobistego w miejscowości Wrocław. Oferujemy także możliwość wysyłki kurierem. Oferujemy druk wizytówek takimi technikami jak: druk cyfrowy, offsetowy sitodruk a tak że z zastosowaniem wielu rodzajów uszlachetnień jak foliowanie, lakier wybiórczy lub złocenie i srebrzenie.

Realizujemy druk wizytówek już od 50 szt.

Druk wizytówek cyfrowych

Wizytówki cyfrowe są idealne dla małych nakładów z zachowaniem wysokiej jakości. Mozliwość położenia dodatkowej folii np. Soft Touch.

Wizytówki - Wrocław

Druk wizytówek offsetowych

Wizytówki offsetowe to najlepsza jakość w przystępnej cenie. Druk w technice offsetowej stosujemy najczęściej przy druku dużych nakładów wizytówek – od 1000 szt. danego wzoru wzwyż, gdyż wtedy koszt jednostkowy wizytówki jest konkurencyjny w stosunku do pozostałych metod druku. Poza nakładem na cenę ma wpływ ilość zastosowanych kolorów. Wizytówki wydrukowane dwustronnie metodą offsetową w pełnym kolorze dają największe możliwości prezentacji firmy dzięki najbardziej precyzyjnemu odwzorowaniu kolorów i grafiki w tym również zdjęć.
Trwałość wizytówek podnosi zastosowany sztywny karton i foliowanie folią błyszczącą lub bardziej elegancką folią matową.
Druk wizytówek offsetowych już od 100 szt.

Sitodruk

Metodą sitodruku wykonujemy głównie wizytówki na nietypowych podłożach z użyciem nietypowych kolorów (złoty, srebrny, barwy fluoroscencyjne lub metaliczne). Dzięki tej technologi można uzyskać wizytówki wyjątkowe, oryginalne lub charakterystyczne dla branży, którą mają reprezentować. Ta metoda świetnie sprawdza się dla druku przy ograniczonej liczbie kolorów.

Druk wizytówek z uszlachetnieniem

Lakier wybiórczy UV – druk wypukły na wizytówkach

Wizytówki z lakierem wybiórczym, także wypukłym 3d.

Wizytówki tego typu charakteryzują się widocznym, wypukłym drukiem, wyczuwalnym szczególnie w dotyku. Taki efekt końcowy uważany jest za prestiżowy i elegancki, chociaż bardzo pracochłonny, co ma wpływ na koszty produkcji.

Wizytówki ze złoceniem i srebrzeniem

Wizytówki złocone i srebrzone z możliwością efektu płaskiego lub wypukłego „3d”

Druk i tłoczenie na wizytówkach

Tłoczenie można zastosować na wizytówkach wydrukowanych metodą offsetową. Dodatkowe akcenty w postaci wytłoczonego logotypu lub innych elementów graficznych dodają wizytówce niepowtarzalnego, ekskluzywnego charakteru. Stosuje się tłoczenie suche polegające na wyciskaniu, przygotowanymi w tym celu pieczęciami, uwypukleń na kartoniku lub tłoczenie kolorowymi foliami.

Projekty dostarczane do druku muszą być zgodne z podstawowymi wymogami przygotowania do druku, jeśli chcą Państwo samodzielnie przygotować projekt, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi wytycznymi w dziale Przygotowanie plików do druku. Jeśli plik będzie niezgodny z wytycznymi i wymagać ingerencji graficznych to w niektórych przypadkach może zostać doliczona opłata lub nie zostać przyjęty do druku.


Wizytówki druk