Przejdź do treści
Strona główna » Reklama wizualna » Reklama na pojazdach

Reklama na pojazdach

Oklejanie samochodów we Wrocławiu

Reklama na pojazdach to bardzo efektowna forma reklamy, spotykana najczęściej – oklejanie samochodów tzn Car wrapping. można powtarzać dość często ze względu na niskie koszty całej operacji, usługę realizujemy na terenie miasta Wrocław i pobliskich okolicach.

Oferujemy oklejanie samochodów za pomocą różnych technik. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Nasza oferta skierowana do posiadaczy pojedyńczego pojazdu jak i do tych, którzy mają całą flotę samochodową liczącą nawet kilkaset pojazdów. Każdy pojazd o burtach sztywnych, profilowanych, oplandekowany czy oszklony, może stać się jeżdżącą reklamą lub wizytówką firmy. Twoja reklama jest wszędzie tam, gdzie jest Twój samochód. W czasie jednego dnia o Twojej firmie mogą dowiedzieć się setki osób w różnych rejonach miasta lub Polski.

Reklama magnetyczna na samochody

Mamy możliwość przygotowania dowolnej reklamy na materiale magnetycznym, takie grafiki mogą być usuwalne, przeznaczone do umieszczenia na karoserii. plandekach PCV

Reklama na pojazdach z folii One-Way-Vision (OWV)

Oferujemy wykonanie reklamy na pojeździe na foli One-way-Vision, to specjalna perforowana folia. Folia umożliwia widok z jednej strony, działa na zasadzie lustra weneckiego. Folia One Way Vision to folia o unikalnej technologii i strukturze, wraz z grafiką widoczna jest z jednej strony, z drugiej jest praktycznie niewidoczna i ogranicza jedynie przenikanie światła.