Przejdź do treści
Strona główna » Pieczątki » Pieczątki kieszonkowe automatyczne i lekarskie

Pieczątki kieszonkowe automatyczne i lekarskie

Pieczątki kieszonkowe automatyczne i lekarskie to praktyczne rozwiązanie dla użytkownika szukającego pieczątki w niewielkim rozmiarze, którą zmieści w każdej kieszeni. Małe gabaryty pieczątek kieszonkowych i specjalne zabezpieczenie przed niekontrolowanym otwarciem pozwalają mieć taką pieczątkę zawsze przy sobie bez obaw o zabrudzenie kieszeni. Pieczątkę z takim zabezpieczeniem można bez problemu schować do torby, kieszeni, teczki itp, nie obawiając się o pobrudzenie innych rzeczy.

Pieczątki kieszonkowe plastikowe będą idealne dla przedstawicieli handlowych, lekarzy, agentów ubezpieczeniowych, kurierów.
Pieczątka w metalowej obudowie / kapsułce – tzw „lekarska” to nadal popularna klasyka.

Montaż pieczątek kieszonkowych automatycznych i lekarskich we Wrocławiu

Montaż pieczątek odbywa się we Wrocławiu, oferujemy także możliwość wysyłki – kurierem DPD.

Pieczątki kieszonkowe automatyczne Shiny Handy Stamp

Pieczątki kieszonkowe Shiny to nowoczesne, kompaktowe i eleganckie automaty. Handy Stamp przypominają wyglądem kolorowy zakreślacz. Co ciekawe, niewielki rozmiar nie wyklucza standardowej powierzchni stempla – 38 x 14 mm, 47 x 18 mm a nawet 58 x 22 mm. Seria ta nawiązuje rozmiarami do pieczątek standardowych Shiny.
Mechanizm składania i rozkładania stempla jest bardzo łatwy, można to zrobić jedną ręką. Pieczątka która po zamknięciu obudowy automatycznie nasącza stempel tuszem.
To co nasz produkt wyróżnia od podobnych rozwiązań konkurencji to fakt, że automat ten wyposażony jest w wymienną poduszkę tuszującą – nie jest to produkt jednorazowy i przy odpowiednim użytkowaniu posłuży kilka lat.
Unikalna, atrakcyjna forma i kształt stempla stanowi dodatkową atrakcję. Pieczątki Handy Stamp dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.
Wbudowany klip ułatwia zaczepianie stempla do kieszeni koszuli, marynarki, spodni itp.


Pieczątki kieszonkowe „lekarskie” w metalowej kapsułce

Pieczątki kieszonkowe w metalowej obudowie