Przejdź do treści
Strona główna » Pieczątki » Gryfy drewniane i plastikowe do pieczątek

Gryfy drewniane i plastikowe do pieczątek

Pieczątka na kołku (gryfie) znajduje zastosowanie przy stemplach z dużą ilością tekstów, tabelach itp. Popularne są również w zastosowaniach ozdobnych jako pieczątki okolicznościowe, pieczątki do książek – Ex Libris, reklamowe np. informacje o promocjach, pieczątki do torebek gdzie można zastosować czytelną grafikę lub logo klienta. Często zamawiane też przez rodziców jako prezenty dla dzieci z ulubionymi przez pociechy motywami.
W naszej ofercie znajdą państwo gryfy do pieczątek plastikowe i drewniane.

Pieczątki na gryfach (kołkach) plastikowych

W naszej ofercie posiadamy atrakcyjne cenowo pieczątki tradycyjne – uchwyty plastikowe (gryfy) do pieczątek w szerokiej gamie rozmiarowej i kolorystycznej. Pieczątka (stempel) na gryfie (kołku) plastikowym to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Pieczątki na gryfach (kołkach) drewnianych

Posiadamy także uchwyty drewniane do pieczątek, zwane jako „pieczątki ekologiczne” – jako oprawę do nich wykorzystujemy naturalne drewno, ukształtowane przez naturę a dostosowane przez nas do stemplowania.
Pieczątka (stemplel) na gryfie (kołku) plastikowym to klasyka i ekonomia.

Pieczątki na gryfie Shiny Handy Duo

Ciekawe, alternatywne rozwiązanie dla pieczątek na gryfie, gdy nie chcemy szukać poduszki tuszującej. Pieczątki Shiny Handy Duo mocowane są na tuszownicy. Występują w wielu rozmiarach.

Handy Duo to bardziej praktyczne rozwiązanie niż tradycyjne gryfy. Plastikowy gryf (uchwyt) jest zamykany w pojemniku z tuszem.
Dzięki takiemu rozwiązaniu cały zestaw (pieczątka i tuszownica) jest zawsze pod ręką. Pieczątka posiada specjalną blokadę zabezpieczającą przed niekontrolowanym otwarciem.

Poduszki (tuszownice) odbijające do gryfów

Do pieczątki na gryfie oferujemy poduszki serii SP firmy Shiny w praktycznych pudełkach, poduszki dostępne są w pięciu kolorach. Do wyboru: Czarny, czerwony, granatowy, zielony, fioletowy.