Przejdź do treści
Strona główna » Wizytówki offsetowe

Wizytówki offsetowe

Nasze wizytówki offsetowe to produkt, który spełni wymagania bardziej wymagającego klienta.

Wizytówki cyfrowe

Druk wizytówek offsetowych we Wrocławiu

Przy dużych nakładach np. od 1000 szt. stosuje się druk offsetowy. Przy dużym nakładzie koszt jednostkowy wizytówki jest konkurencyjny w stosunku do innych technik druku. Poza nakładem na cenę, duży wpływ ma ilość zastosowanych kolorów.
Wizytówki dwustronnie drukowane metodą offsetową w pełnym kolorze dają najlepsze, najbardziej precyzyjne odwzorowanie kolorów.
Trwałość wizytówek w druku offsetowych podnosi zastosowany sztywny karton i foliowanie folią błyszczącą lub bardziej elegancką folią matową lub Soft Touch / Velvet.
Mamy możliwość druku także z zastosowaniem palety Pantone.

Oferujemy także możliwość zastosowania różnych uszlachetnień, które podniosą jakość produktu.
Najpopularniejsze rodzaje uszlachetnień :
– foliowanie Soft Touch lub Velvet
– złocenie i srebrzenie za pomocą folii lub z efektem wypukłym – 3d.
– lakiery wybiórczy z efektem wypukłym – 3d

Projektowanie wizytówek offsetowych

W przypadku nie posiadania projektu, zachęcamy do współpracy z naszymi grafikami. Nasi projektanci to kreatywni i doświadczeni graficy. Chętnie zaproponują ciekawe rozwiązania graficzne lub zwizualizują projekt dokładnie taki jaki mają Państwo w głowie.

Prosimy o dostarczanie projektów zgodnych z wymogami przygotowania do druku. Jeśli chcą Państwo samodzielnie przygotować projekt, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi wytycznymi w dziale Przygotowanie plików do druku. W sytuacji, gdy plik będzie niezgodny z wymaganiami i będzie potrzebował ingerencji graficznych – w niektórych przypadkach zostanie doliczona opłata za dostosowanie projektu do druku.
W przypadku powierzenia nam wykonania bardziej zaawansowanych realizacji jak np realizacje jak kalendarze lub materiały poligraficzne, informacje odnośnie przygotowania pliku uzyskają Państwo poprzez kontakt : grafik@printylandia.pl lub marketing@printylandia.pl.

Wizytówki cyfrowe druk