Przejdź do treści
Strona główna » Pieczątki

Pieczątki

Produkcja i sprzedaż pieczątek i stempli we Wrocławiu

Pieczątki Wrocław


Oferujemy pieczątki automatyczne, datowniki, numeratory firmy Shiny. Posiadamy także akcesoria stemplarskie do pieczątek.
Naszą ofertę charakteryzują trzy linie automatów: Printer Line, wzmocnionych Essential Line i ekstremalnie wytrzymałych Heavy Duty.
Nasze pieczątki wyróżnia wysoka jakość i szybki termin realizacji.
Poza możliwością zakupu kompletnej pieczątki, istnieje możliwość zakupu lub wymiany samej gumki na starym automacie klienta.
Sprzedaż pieczątek odbywa się we Wrocławiu, możliwa także wysyłka (kurier DPD).

Wyrób pieczątek we Wrocławiu

Montaż pieczątek odbywa się przy ul. Powstańców Śląskich 140 we Wrocławiu. Oferujemy też wysyłkę kurierem za dodatkową dopłatą.

Pieczątki express

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi zwykle 1-2 dni robocze, istnieje możliwość wyrobienia pieczątki w trybie Express – na ten sam dzień (usługa dodatkowo płatna)

Automat + poduszka tuszująca + gumka odbijająca

Automat do stemplowania

Wyróżnia nas bogata oferta automatów pieczątkarskich w wielu rozmiarach odbić i szeroka kolorystyka w zależności od serii. Największą popularnością cieszy się seria automatów Printer Line. W ofercie także pieczątki i datowniki dodatkowo wzmocnione.

Poduszka tuszująca

Do wyboru kolory tuszu: czarny, czerwony, granatowy, fiolet, zielony. Na indywidualne zapytanie istnieje także możliwość nasączenia poduszki niestandardowym kolorem tuszu jak np. pomarańczowy, różowy, seledynowy i wiele innych.
Przy składaniu zamówienia prosimy o informację o wyborze koloru poduszki, w przypadku braku takiej informacji klient otrzyma czarną poduszkę.

Gumka odbijająca

Gumka montowana w pieczątce wykonana jest w technologii laserowej, jest to gumka o wyższej jakości i dłuższej żywotności niż stosowany kiedyś polimer, nie wyciera się tak jak wkłady polimerowe.
Istnieje możliwość zamówienia samej gumki do samodzielnego przyklejenia na używanym już przez klienta automacie.
Każda gumka jest dodatkowo docinana, co eliminuje ryzyko odbijania się krawędzi tła.


Przy samodzielnym dotuszowywaniu nabytych poduszek, zalecamy używanie tuszy Shiny do pieczątek polimerowych lub dedykowanego tuszu zamiennego (Akcesoria do pieczątek i stempli).
Nie należy stosować tuszy nie przeznaczonych do pieczątek polimerowych, szczególnie zabrania się używania tuszy olejowych – grozi to trwałą deformacją gumki i zniszczeniem poduszki.
Zalecamy też używanie dedykowanych zatyczek.

Odpowiednia eksploatacja produktu zapewni długą żywotność na wiele lat.