Przejdź do treści
Strona główna » Poligrafia, druk

Poligrafia, druk

Usługi poligraficzne we Wrocławiu

Jesteśmy firmą działającą w branży poligraficzno-reklamowej, naszą specjalnością jest szeroko pojęta poligrafia – profesjonalny szybki druk, niekonwencjonalne pomysły i nowatorskie podejście do reklamy dzięki zespołowi kreatywnych grafików z dużym doświadczeniem. Realizujemy usługi drukarskie na terenie miasta Wrocław a także na terenie całej polski – świadczymy możliwość wysyłki kurierem (kurier GLS).
Stawiamy na kompleksową obsługę klienta, poczynając od pomysłu poprzez projektowanie graficzne, druk i dostawę produktu pod wskazany adres.

Technologie

offset
sitodruk
druk cyfrowy
hot-print: złocenia, srebrzenia, druk wypukły

Wizytówki

W ofercie wizytówki cyfrowe i offsetowe, z uszlachetnieniami lub bez. Druk wizytówek jest możliwy już od 50 szt!

Ulotki

Oferujemy ulotki reklamowe cyfrowe i offsetowe w najpopularniejszych formatach A5, A6, DL składane do C lub Z. Istnieje możliwość wykonania uszlachetnienia.

Naklejki

Wykonujemy naklejki na specjalnej foli samoprzylepnej, także cięte po obrycie, w tym także naklejki wodoodporne dzięki zabezpieczeniu ich dodatkową folią, chroniącą przez działaniem promieniu UV i detergentami.

Plakaty i druk wielkoformatowy

Drukujemy plakaty w najpopularniejszych formatach jak A3, A2, A1, B3, B2, B1 a także większe formaty.
Docinamy do pożądanego formatu wedle potrzeby klienta.

Kalendarze firmowe

W naszej ofercie posiadamy duży wybór kalendarzy. Kalendarze trójdzielne, jednodzielne, plakatowe, biurkowe (składane) a także kalendarze książkowe z grawerem logo klienta.

Teczki i torby reklamowe

W ofercie teczki firmowe składane z indywidualnym projektem, mamy możliwość wykonania także toreb reklamowych.

Projektowanie graficzne

Nasi projektanci to kreatywni i doświadczeni graficy, będący na bieżąco z obecnymi trendami. Zrealizują projekt zgodny z wymaganiami klienta ale i chętnie zaproponują takie rozwiązania graficzne, które pozwolą wyróżnić produkt klienta na tle konkurencji.
Warto nam powierzyć wykonanie projektu przed drukiem.

Projekty dostarczane do druku muszą być zgodne z podstawowymi wymogami przygotowania do druku, jeśli chcą Państwo samodzielnie przygotować projekt, prosimy o zapoznanie się z ogólnymi wytycznymi w dziale Przygotowanie plików do druku. Jeśli plik będzie niezgodny z wytycznymi i wymagać ingerencji graficznych to w niektórych przypadkach może zostać doliczona opłata lub nie zostać przyjęty do druku.
W przypadku powierzenia nam wykonania bardziej zaawansowanych realizacji jak np realizacje jak kalendarze lub materiały poligraficzne z wykorzystaniem specjalnych uszlachetnień jak foliowanie, lakier UV, złocenie, informacje odnośnie przygotowania pliku uzyskają Państwo poprzez kontakt : grafik@printylandia.pl lub marketing@printylandia.pl.

Poligrafia - druk