Przejdź do treści
Strona główna » Reklama wizualna » Rollupy reklamowe i potykacze

Rollupy reklamowe i potykacze

Rollupy reklamowe i potykacze to praktyczny nośnik reklamy, cieszący się dużą popularnością.
Rollupy reklamowe są idealnym rozwiązaniem na prezentację informacji o produktach czy usługach, na konferencje i targi. Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.

Rollup

Podstawa Rollup’a (mechanizm) wykonana jest z aluminium, materiał (nośnik) reklamy to tzw. Blockout. Wydrukowany na Blackoucie nadruk jest wysokiej jakości, materiał zwijany jest do kasety. Cały rollup znajduje się w poręcznym pokrowcu, co umożliwia łatwy transport i bezpieczne przechowywanie.
Złożenie rollup’a nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy. W rezultacie otrzymujemy nowoczesne i tanie, wysokiej jakości przenośne konstrukcje.

Potykacz

Stojaki reklamowe (koziołki, potykacze) to doskonały sposób reklamy zachęcający do odwiedzenia sklepu, punktu usługowego lub gastronomicznego. Reklama wyklejona jest po obu stronach wydrukiem lub wyciętą folią na ploterze.
Przewagą potykaczy jest ich mobilność. W każdym momencie można taką reklamę wystawić lub schować. Przydatne w miejscach gdzie zamontowanie reklamy na stałe jest niemożliwe.

Oferujemy także inne nośniki reklamowe .