Strona główna » Reklama wizualna – Wrocław » Rollupy reklamowe i potykacze

Rollupy reklamowe i potykacze

Rollupy reklamowe z nadrukiem

Rollup reklamowy to praktyczny i elegancki nośnik reklamy, cieszący się dużą popularnością.
Rollupy reklamowe są idealnym rozwiązaniem na prezentację informacji o produktach czy usługach, na konferencje i targi. Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.

Podstawa Rollupa (mechanizm) wykonana jest z aluminium, materiał (nośnik) reklamowy to Blockout . Materiał z grafiką wysokiej jakości zawinięty jest w kasetę. Cały rollup znajduje się w poręcznym pokrowcu, co umożliwia łatwy transport i bezpieczne przechowywanie.
Złożenie roll-up’a nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy. W rezultacie otrzymujemy nowoczesne i tanie, wysokiej jakości przenośne konstrukcje.

Potykacze reklamowe

Stojaki reklamowe (koziołki, potykacze) to doskonały sposób reklamy zachęcający do odwiedzenia sklepu, punktu usługowego lub gastronomicznego. Reklama wyklejona jest po obu stronach wydrukiem lub wyciętą folią na ploterze.
Przewagą potykaczy jest ich mobilność. W każdym momencie można taką reklamę wystawić lub schować. Przydatne w miejscach gdzie zamontowanie reklamy na stałe jest niemożliwe.