Rollupy, potykacze

Potykacze

Stojaki reklamowe (koziołki, potykacze) to doskonały sposób reklamy zachęcający do odwiedzenia sklepu, punktu usługowego lub gastronomicznego. Reklama zostanie wyklejona po obu stronach wydrukiem lub wyciętą folią na ploterze.
 
Przewagą potykaczy jest ich mobilność. W każdym momencie można taką reklamę wystawić lub schować. Przydatne w miejscach gdzie zamontowanie reklamy na stałe jest niemożliwe.

 

 
Rollupy

Rollupy to nowoczesny styl dla wymagających, cieszący się coraz większą popularnością. To dobre rozwiązanie na prezentację informacji o produktach czy usługach, na konferencję oraz targi. Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.
 
Każdy z naszych rollupów wykonany jest z aluminium. Grafika wysokiej jakości zawinięta w kasetę stanowi podstawę roll-up'a,  natomiast całość mieści się w poręcznym pokrowcu, co umożliwia łatwy transport. Złożenie roll-up'a nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy. W rezultacie otrzymujemy nowoczesne i tanie, wysokiej jakości przenośne konstrukcje.