Oferta

Pieczątki

Naszą specjalnością jest produkcja i wytwarzanie pieczątek renomowanej firmy Shiny Ofertę automatów stemplarskich firmy Shiny cechuje duża różnorodność modeli, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów.

 

  Reklama wizualna

Jedną z podstaw dobrze prosperującej firmy jest przyciągająca reklama. Jeśli jest wystarczająco zauważalna zwabia większe rzesze klientów, choćby z ciekawości. Wychodząc na przeciw naszym klientom stworzyliśmy ofertę, w której każdy będzie mógł odnaleźć najlepsze  rozwiązanie. Sztab naszych specjalistów na pewno w tym pomoże.

 

http://nowa.printylandia.pl/upload/page/40/mini_file_1336919084.jpg   http://nowa.printylandia.pl/upload/page/39/mini_file_1336918918.jpg

   

 

 

Poligrafia

Indywidualne podejście do każdego projektu przez naszych doświadczonych grafików sprawia, że każdy klient może wejść w posiadanie unikalnego projektu, którego nikt inny nie będzie miał. Proponujemy wizytówki, ulotki, foldery reklamowe i inne materiały poligraficzne w mniejszych i większych nakładach w zależności od potrzeb.

 

  Gadżety

Szukasz jakieś użytecznego lub eleganckiego gadżetu dla swojej firmy, by móc dać coś swoim klientom i być zauważonym. Koniecznie musisz zobaczyć naszą ofertę, którą znajdziesz w poszczególnych katalogach z produktami. Art. piśmiennicze, plażowe, elektronika, torby, kosmetyki, smycze to tylko niektóre z wielu umieszczonych w katalogu akcesorii, którymi możesz obdarować swoich klientów.